Z A K Á Z K Y

Ať už hledáte ilustrátora, grafika, animátora, webdesignéra nebo scénáristu či skladatele pro svoje divadelní představení, film či video, neváhejte mě kontaktovat a promluvíme si jak o ceně a způsobu provedení a dodání, tak především o vašem projektu a záměru, který za ním stojí.

Mojí zásadou je, že nedělám za peníze nic, co bych nedělal i zadarmo.

To znamená nejen to, že můžu odmítnout zakázku, pokud se necítím v souladu s jejím záměrem a dopadem, ale především to, že pokud si plácneme, je od začátku jasné, že mi je váš projekt sympatický, beru ho za svůj a bude mi radostí a ctí se na jeho realizaci podílet.

M Y   Ž I J E M E   V   L E S E

Komiks ze života zvířat, mikroorganismů i lidí vycházel v časopise Nový Prostor od roku 2014 do konce roku 2018, kdy byla původní redakce propuštěna a nová o pokračování neprojevila zájem. Zvířátka z časopisu, který pomáhal bezdomovcům postavit se na nohy, se tak paradoxně sama ocitla na ulici. Po dvou letech protloukání se a pokusů o nezávislý crowdfunding, jehož výsledkem byl jeden díl – volební – se v časech planetárních prázdnin opět probouzejí a hledají podporovatele, staré i nové příznivce, kteří jim umožní jednou za měsíc přinášet světu radost, zábavu, poučení a bobky.