Z A K Á Z K Y

Ať už hledáte ilustrátora, grafika, animátora, webdesignéra nebo scénáristu či skladatele pro svoje divadelní představení, film či video, neváhejte mě kontaktovat a promluvíme si jak o ceně a způsobu provedení a dodání, tak především o vašem projektu a záměru, který za ním stojí.

Mojí zásadou je, že nedělám za peníze nic, co bych nedělal i zadarmo.

To znamená nejen to, že můžu odmítnout zakázku, pokud se necítím v souladu s jejím záměrem a dopadem, ale především to, že pokud si plácneme, je od začátku jasné, že mi je váš projekt sympatický, beru ho za svůj a bude mi radostí a ctí se na jeho realizaci podílet.

👉 INVESTUJ DO UMĚNÍ = ZÍSKEJ OBRAZ! 👈

Hledám mecenáše, či přesněji investora. Cílem bude realizace prodejní výstavy. Malbě jako jedné z mnoha oblastí svojí tvorby jsem se zatím věnoval z nedostatku času spíš okrajově, drtivou většinu svých obrazů jsem ale zatím vždy prodal. Rád bych se do tohoto media ponořil hlouběji a věnoval mu víc času a prostoru.

Koncept je následující:

– Vklad investora cca 30 tisíc pokryje částečně moje náklady, náklady na materiál a barvy, případně pronájem prostoru.
– Během dvou měsíců zrealizuji prodejní výstavu obrazů velkých, středních a malých formátů, s vernisáží doprovázenou živou hudbou, s možností koupě tisků apod.
– Investor dostane postupně zpátky svůj vklad, jak se budou obrazy prodávat. Příjem z menších věcí (tisky a merch) půjde za mnou. Návdavkem si investor vybere i jeden obraz, který získá jako dar, provizi, poděkování či památku na svůj mecenášský počin.
– Pokud by se na výstavě neprodalo obrazů dost, budu je vystavovat dál a samozřejmě se prodávat i přes svůj web a další kanály. Pojistkou pro investora bude kontrakt, na základě kterého získá svůj vklad do roka zpět ať už se obrazy prodají či nikoli.

Pokud máte zájem, kontaktujte mě na jsem@mykojemyko.cz nebo 774 314 471.

M Y   Ž I J E M E   V   L E S E

Komiks ze života zvířat, mikroorganismů i lidí vycházel v časopise Nový Prostor od roku 2014 do konce roku 2018, kdy byla původní redakce propuštěna a nová o pokračování neprojevila zájem. Zvířátka z časopisu, který pomáhal bezdomovcům postavit se na nohy, se tak paradoxně sama ocitla na ulici. Po dvou letech protloukání se a pokusů o nezávislý crowdfunding, jehož výsledkem byl jeden díl – volební – se v časech planetárních prázdnin opět probouzejí a hledají podporovatele, staré i nové příznivce, kteří jim umožní jednou za měsíc přinášet světu radost, zábavu, poučení a bobky.

test